Usługi księgowe Wrocław

Usługi księgowe Wrocław oraz Doradztwo Podatkowe są trzonem działalności – House of Tax. Biuro księgowe Wrocław – House of Tax – oferuje szeroki zakres usług podatkowych oraz gospodarczych dla przedsiębiorców z Wrocławia i okolic. Oferta naszego biura księgowego przede wszystkim obejmuje: 

Usługi księgowe Wrocław - KPIR

Prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów oraz ewidencji uproszczonych

Usługi księgowe Wrocław - Podatki

Obliczenie Podatków

Usługi księgowe Wrocław - Kadry

Kadry i płace

Biuro rachunkowe Wrocław - Doradztwo Podatkowe

Doradztwo Podatkowe

Usługi księgowe Wrocław - ochrona

Ochrona w czasie kontroli skarbowej

Optymalizacje


Twoja księgowa Wrocław to:

Przede wszystkim szczególna dbałość o klientów. Każda z oferowanych usług rachunkowych jest pieczołowicie przygotowywana, aby spełnić wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych klientów. W ofercie biura rachunkowego proponujemy usługi księgowe w ramach co miesięcznego abonamentu. W zakres miesięcznego abonamentu  wchodzą:

Usługi księgowe:

Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów

Prowadzenie Ewidencji Ryczałtowych

Nadzorowanie ewidencji środków trwałych

Sporządzanie ewidencji wartości niematerialnych i prawnych

Nadzorowanie ewidencji wyposażenia

Prowadzenie ewidencji do celów rozliczeń podatku VAT

Sporządzanie oraz składanie deklaracji VAT, PIT, CIT

Sporządzanie oraz składanie JPK

Program księgowy

W ramach abonamentu usług księgowych każdy klient otrzymuje dostęp do mobilnej platformy księgowej mb24.pl, w której może m.in. wystawić fakturę, sprawdzić rachunek zysków i strat w czasie rzeczywistym lub wysłać zapytanie do naszego biura rachunkowego. Dostęp do platformy jest możliwy z każdego urządzenia co umożliwia wystawianie faktury w każdej chwili, nawet z telefonu komórkowego. Program, który udostępnia biuro rachunkowe House of Tax, jest przede wszystkim bezpieczne i działa zawsze w oparciu o aktualne przepisy, a wszelkie dane osobowe są przechowywane zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami RODO.

Bieżące wsparcie księgowe

Klienci biura rachunkowego House of Tax są objęci bieżącym wsparciem księgowym. W ramach abonamentu każdy klient ma zapewniony stały kontakt z księgową i Doradcą Podatkowym. W ramach współpracy klient posiada stały kontakt telefoniczny, mailowy oraz za pośrednictwem platformy mb24.pl z dedykowaną księgową i doradcą podatkowym.

Aktualna informacja księgowa

Biuro księgowe House of Tax stale i na bieżąco monitoruje wszelkie zmiany w przepisach podatkowych. Klienci biura rachunkowego House of Tax są stale i na bieżąco informowani o zmianach podatkowych mających wpływ na ich rozliczenia. Każdy z klientów biura rachunkowego House of Tax zawsze otrzymuje informacje o zmianach mogących mieć wpływ na jego działalność. Otrzymywane alerty podatkowe zawierają krótki szczegółowy opis zmiany oraz propozycję rozwiązania danej zmiany. 

Koszt abonamentu zależy wyłącznie od ilości dokumentów.


Twój Doradca Podatkowy Wrocław to:

przede wszystkim przeprowadzanie analiz umów, tworzenie wniosków o wydanie indywidualnej interpretacji podatkowej, bieżąca ochrona Twoich finansów. Koszt usług doradztwa podatkowego jest ustalany na podstawie liczby godzin przepracowanych przez Doradcę Podatkowego. W naszym biurze przed przyjęciem zlecenia informujemy o szacowanym koszcie usługi. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że każda usługa naszego Doradcy Podatkowego jest poprzedzona szczegółową konsultacją oraz analizą danego zagadnienia. Biuro rachunkowe House of Tax usługi doradztwa podatkowego realizuje z najwyższą starannością uwzględniając wszelkie możliwe rozwiązania.