Nowy Ład

Przejdź na nowy ład:

Zastanawiasz się jaka forma opodatkowania będzie dla Ciebie najkorzystniejsza od nowego roku ? Twoja księgowa jeszcze nie powiedziała, jak obronną ręką przejść na nowy ład ?

Skorzystaj z profesjonalnej kalkulacji podatkowej !

Jako doradcy podatkowi udzielamy kompleksowych i indywidualnych kalkulacji podatkowych uwzględniając przepisy o nowym ładzie, które mają wejść w najbliższym czasie. Skorzystaj z naszej szacowanej kalkulacji porady i przejdź na nowy ład z tarczą, a nie na tarczy !

Czego możesz się spodziewać po naszej kalkulacji ?

Przedmiotem usługi jest dokonanie szacunkowej kalkulacji Twoich podatków uwzględniając przepisy nowego ładu, z podziałem na trzy formy opodatkowania (Ryczałt, Skala oraz Podatek Liniowy) wraz z uwzględnieniem wysokości składki zdrowotnej dla każdej formy opodatkowania.

Na tej podstawie będziesz mógł spokojnie wybrać, która forma opodatkowania w nowym ładzie będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Jak wygląda proces doradczy?

Po zamówieniu kalkulacji skontaktuje się z Tobą nasz doradca podatkowy, który przeprowadzi dodatkowy wywiad, aby ustalić szczegóły stanu faktycznego.

Następnie rozpocznie sporządzanie wyliczeń oraz wyjaśnień podatkowych. Po opłaceniu usługi zostanie dostarczona porada na wskazany adres email. Następnie po zapoznaniu się z poradą oraz kalkulacją będziesz mieć możliwość ponownego kontaktu z doradcą podatkowym aby wyjaśnić zaistniałe wątpliwości. Zawsze rozwiewamy wszelkie wątpliwości i staramy się wyjaśnić wszystkie niejasności.

Cena porady:

Usług porady podatkowej dotyczącej wyboru formy opodatkowania na nowy ład wynosi : 150 zł netto

W House of Tax pracujemy w godzinach od poniedziałku do soboty między 8:00 a 19:00 i jesteśmy dostępni telefonicznie lub mailowo.

Co będzie nam potrzebne ?

Zostaw nam swoje dane kontaktowe (nr telefonu oraz adres email) i opisz wstępny stan faktyczny uwzględniając takie informacje jak :

Branża, w której działasz oraz rodzaj oferowanej usługi,

Wysokość przychodów,

Wysokość kosztów, z krótkim opisem jakiego rodzaju koszty. (leasing, towart, sprzęt, koszty pracowników, koszty stałe)

Aktualna forma opodatkowania

Planowane inwestycje

Wypełnij formularz :

Leave this field blank