Należymy do Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Jako podmiot należący do KIDP na mocy art. 37 ustawy o doradztwie podatkowym jesteśmy zobowiazani pod groźbą kary dyscyplinarnej do zachowania tajemnicy zawodowej. Można powiedzieć, że rozpoczynając z nami współpracę z mocy prawa otrzymujesz ustawowo zagwarantowaną klauzulę poufności zabezpieczającą wszelkie informacje na Twój temat.
Warto również dodać, że w razie konieczności będziemy mogli reprezetnowac Cię przed organami skarbowowymi, a w sytuacji sporu z urzędem skarbowym również przed sądem administracyjnym.
Dlaczego powinieneś nas wybrać ?
Nigdy nie uciekamy od trudności, zawsze rozwiązujemy problemy i załatwiamy sprawy do końca. Z nami możesz być pewny, że nie zostawimy Cię w opałach i zawsze staniemy z Tobą ramię w ramie w starciu z urzędem skarbowym oraz ZUS-em
A jako Doradcy Podatkowi

Wszystko zachowamy w tajemnicy, ale przede wszystkim zwinnie księgujemy i optymalnie doradzamy!

Nasza misja

Przyjmując firmę do grona naszych klientów obejmujemy go troską i opieką. Chcemy aby każdy nasz klient czuł się tak bezpiecznie jak w domu rodzinnym. Naszą misją jest rzetelna i kompleksowa pomoc przedsiębiorcom prowadzącym JDG oraz osobom będącym na kontraktach B2B

Nasza wizja

Tworzymy kompleksowe środowiska księgowo-doradcze pozwalające mikro, małym i średnim przedsiębiorcom rozwijać swoje biznesy.

Nasze metody

Naszą główną cechą jest procesowy i metodologiczny podział pracy. Każdy klient otrzymuje księgowego, który wykonuje czynności techniczno-księgowe oraz dedykowanego merytorycznego opiekuna księgowego, który technicznie nie księguje dokumentów, ale jest w stałym kontakcie z księgową-techniczną i do bezpośredniej dyspozycji klienta. Opiekun księgowy jest dostępny telefonicznie mailowo, za pośrednictwem platformy ms Teams i na prośbe klienta w osobiście w naszym biurze. Dzięki takiemu podejściu opiekun księgowy może skupić się głównie na kontakcie z klientem.
Nasza siedziba

Siedziba naszej firmy jest w centrum Wrocławia
Silver Tower Center

Plac Konstytucji 3 maja 3
Silver Office Center
50-048 Wrocław

Pracujemy na programie wfirma.pl

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym i pracujemy zdalnie za pośrednictwem platformy wFirma.pl – dla biur rachunkowych. Dzięki czemu z poziomu Twojej przeglądarki www będziesz miał stały dostęp 24/7 do całej dokumentacji firmowej i bezpośrednio w platformie wFirma będziesz mógł wystawiać swoje faktury sprzedażowe!

Biuro rachunkowe Wrocław

Zespół

Piotr Krzeszowiak

Właściciel
HOUSE OF TAX
Doradca Podatkowy
nr 13193

Z wykształcenia Prawnik, z zawodu doradca podatkowy. W swojej ścieżce zawodowej miał okazję pracować w międzynarodowych korporacjach podatkowych, PwC Polska oraz Rodl & Partner, gdzie zajmował się podatkiem dochodowym od osób prawnych oraz cenami transferowymi. Ponadto nabywał doświadczenie w dużej polskiej spółce LC Corp, w departamencie rachunkowym jak i miał okazję doświadczyć pracy w mniejszych kancelariach prawnych.

Od ponad 4 lata sukcesywnie rozwija HOUSE OF TAX. Swoją wiedzę oraz doświadczenie z zakresu księgowości i podatków codziennie rozwija prowadząc sprawy klientów.

Julia Rokita

Manager księgowy
HOUSE OF TAX

Z wykształcenia magister finansów i rachunkowości o specjalizacji doradztwo podatkowe, z zawodu księgowa. W swojej ścieżce zawodowej miała okazję pracować w renomowanych biurach rachunkowych oraz dziale księgowym ogólnokrajowej kancelarii prawnej.

Od ponad 2 lata sukcesywnie pomaga rozwijać HOUSE OF TAX księgowość dla JDG.

Na codzień utrzymuje stały kontakt z klientami prowadzącymi jednosobowe działalności gospodarcze oraz współpracuje z księgowymi dokonującymi czynności księgowe.

Aktualnie przygotowuje się do egzaminu na doradcę podatkowego.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
Z DORADCĄ PODATKOWYM !

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące Twojej działalności gospodarczej zamów bezpłatną konsultację z Doradcą Podatkowym, podczas której rozwiejemy Twoje wątpliwości.

  •