Należymy do Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Jako podmiot należący do KIDP na mocy art. 37 ustawy o doradztwie podatkowym jesteśmy zobowiazani pod groźbą kary dyscyplinarnej do zachowania tajemnicy zawodowej. Można powiedzieć, że rozpoczynając z nami współpracę z mocy prawa otrzymujesz ustawowo zagwarantowaną klauzulę poufności zabezpieczającą wszelkie informacje na Twój temat.
Warto również dodać, że w razie konieczności będziemy mogli reprezetnowac Cię przed organami skarbowowymi, a w sytuacji sporu z urzędem skarbowym również przed sądem administracyjnym.
Dlaczego powinieneś nas wybrać ?
Nigdy nie uciekamy od trudności, zawsze rozwiązujemy problemy i załatwiamy sprawy do końca. Z nami możesz być pewny, że nie zostawimy Cię w opałach i zawsze staniemy z Tobą ramię w ramie w starciu z urzędem skarbowym oraz ZUS-em
A jako Doradcy Podatkowi

Wszystko zachowamy w tajemnicy, ale przede wszystkim zwinnie księgujemy i optymalnie doradzamy!

Nasza misja

Przyjmując firmę do grona naszych klientów obejmujemy go troską i opieką. Chcemy aby każdy nasz klient czuł się tak bezpiecznie jak w domu rodzinnym. Naszą misją jest rzetelna i kompleksowa pomoc przedsiębiorcom prowadzącym JDG oraz osobom będącym na kontraktach B2B

Nasza wizja

Tworzymy kompleksowe środowiska księgowo-doradcze pozwalające mikro, małym i średnim przedsiębiorcom rozwijać swoje biznesy.

Nasze metody

Naszą główną cechą jest procesowy i metodologiczny podział pracy. Każdy klient otrzymuje księgowego, który wykonuje czynności techniczno-księgowe oraz dedykowanego opiekuna księgowego, który technicznie nie księguje dokumentów, ale jest do stałej dyspozycji klienta telefonicznie mailowo oraz za pośrednictwem platformy ms Teams. Dzięki takiemu podejściu opiekun księgowy może skupić się na kontakcie z klientem.
Nasza siedziba

Siedziba naszej firmy jest w centrum Wrocławia
Silver Tower Center

Plac Konstytucji 3 maja 3
Silver Office Center
50-048 Wrocław

Pracujemy na programie wfirma.pl

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym i pracujemy zdalnie za pośrednictwem platformy wFirma.pl – dla biur rachunkowych. Dzięki czemu z poziomu Twojej przeglądarki www będziesz miał stały dostęp 24/7 do całej dokumentacji firmowej i bezpośrednio w platformie wFirma będziesz mógł wystawiać swoje faktury sprzedażowe!

Biuro rachunkowe Wrocław

Zespół zarządzający

Piotr Krzeszowiak

Właściciel
HOUSE OF TAX
Doradca Podatkowy
nr 13193

Z wykształcenia Prawnik, z zawodu doradca podatkowy. W swojej ścieżce zawodowej miał okazję pracować w międzynarodowych korporacjach podatkowych, PwC Polska oraz Rodl & Partner, gdzie zajmował się podatkiem dochodowym od osób prawnych oraz cenami transferowymi. Ponadto nabywał doświadczenie w dużej polskiej spółce LC Corp, w departamencie rachunkowym jak i miał okazję doświadczyć pracy w mniejszych kancelariach prawnych.

Od ponad 4 lata sukcesywnie rozwija HOUSE OF TAX. Swoją wiedzę oraz doświadczenie z zakresu księgowości i podatków codziennie rozwija prowadząc sprawy klientów.

Julia Rokita

Manager księgowy
HOUSE OF TAX

Z wykształcenia magister finansów i rachunkowości o specjalizacji doradztwo podatkowe, z zawodu księgowa. W swojej ścieżce zawodowej miała okazję pracować w renomowanych biurach rachunkowych oraz dziale księgowym ogólnokrajowej kancelarii prawnej.

Od ponad 2 lata sukcesywnie pomaga rozwijać HOUSE OF TAX księgowość dla JDG.

Na codzień utrzymuje stały kontakt z klientami prowadzącymi jednosobowe działalności gospodarcze oraz współpracuje z księgowymi dokonującymi czynności księgowe.

Aktualnie przygotowuje się do egzaminu na doradcę podatkowego.

Zamów rozmowę

Jeżeli masz jakieś pytania, zostaw nam swoje dane. Nasz doradca postara się oddzwonić najszybciej jak to możliwe.
  •