Należymy do Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Jako podmiot należący do KIDP na mocy art. 37 ustawy o doradztwie podatkowym jesteśmy zobowiazani pod groźbą kary dyscyplinarnej do zachowania tajemnicy zawodowej. Można powiedzieć, że rozpoczynając z nami współpracę z mocy prawa otrzymujesz ustawowo zagwarantowaną klauzulę poufności zabezpieczającą wszelkie informacje na Twój temat.
Warto również dodać, że w razie konieczności będziemy mogli reprezetnowac Cię przed organami skarbowowymi, a w sytuacji sporu z urzędem skarbowym również przed sądem administracyjnym.
Dlaczego powinieneś nas wybrać ?

Bo jesteśmy autentyczni !

Nigdy nie uciekamy od trudności, zawsze rozwiązujemy problemy i prowadzimy sprawy do końca. Z nami możesz być pewny, że nie zostawimy Cię w opałach i zawsze staniemy z Tobą ramię w ramie w starciu z urzędem skarbowym.

A jako Doradcy Podatkowi

Zwinnie doradzamy i księgujemy !

Nasza misja

Przyjmując firmę do grona naszych klientów obejmujemy go troską i opieką. Chcemy aby każdy nasz klient czuł się tak bezpiecznie jak w domu rodzinnym. Naszą misją jest rzetelna i kompleksowa pomoc przedsiębiorcom prowadzącym JDG oraz osobom będącym na kontraktach B2B

Nasza wizja

Chcemy stworzyć kompleksowe środowiska księgowo-doradcze pozwalające mikro, małym i średnim przedsiębiorcom rozwijać swoje biznesy.

Nasze metody

Naszą główną metodą jest procesowy i metodologiczny podział pracy. Każdy klient otrzymuje dedykowanego opiekuna księgowego, który technicznie nie księguje dokumentów. Dzięki takiemu podejściu może skupić się na kontakcie z klientem, a także szczegółowo przeanalizować każdy aspekt jego działalności.

Na jakim programie pracujemy ?

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym i pracujemy zdalnie za pośrednictwem platformy wFirma.pl – dla biur rachunkowych.
Dzięki czemu z poziomu Twojej przeglądarki www będziesz miał stały dostęp 24/7 do całej dokumentacji firmowej i bezpośrednio w platformie wFirma będziesz mógł wystawiać swoje faktury sprzedażowe!

Siedziba naszej firmy znajduje się w biurowcu Silver Tower Center zlokalizowanym w centrum Wrocławia

Plac Konstytucji 3 maja 3
Silver Office Center
50-048 Wrocław
Biuro rachunkowe Wrocław

Zarządza

Piotr Krzeszowiak

Doradca Podatkowy
nr 13193

Z wykształcenia Prawnik, z zawodu doradca podatkowy. W swojej ścieżce zawodowej miał okazję pracować w międzynarodowych korporacjach podatkowych, PwC Polska oraz Rodl & Partner, gdzie zajmował się podatkiem dochodowym od osób prawnych oraz cenami transferowymi. Ponadto nabywał doświadczenie w dużej polskiej spółce LC Corp, w departamencie rachunkowym jak i miał okazję doświadczyć pracy w mniejszych kancelariach prawnych.

Od ponad 4 lata sukcesywnie rozwija HOUSE OF TAX księgowość dla JDG. Swoją wiedzę oraz doświadczenie z zakresu księgowości i podatków codziennie rozwija prowadząc sprawy klientów. Na co dzień współpracuje wyłącznie ze swoimi zaufanymi księgowymi.

Formularz kontaktowy

Jeżeli masz jakieś pytania, zostaw nam swoje dane. Nasz doradca podaktowy postara się oddzwonić najszybciej jak to możliwe.

Leave this field blank