Nasze usługi

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym z Wrocławia, zarządzanym przez Prawnika i Doradcę Podatkowego wpisanego na listę Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod nr 13193. Nasze księgowe świadczą usługi na terenie Wrocławia i okolic. Możemy być dla Ciebie wsparciem przy rozliczaniu firmy z Urzędem skarbowym oraz ZUS. Doradzimy jak pod kątem podatkowym optymalnie przeprowadzić inwestycje w Twojej firmie, a nasza księgowa Wrocław zawsze będzie służyć pomocą

W House of Tax prowadzimy swoich klientów już od momentu podjęcia decyzji o założeniu własnej działalności czy chęci zmiany biura rachunkowego. Każdy klient w pakiecie otrzymuje prowadzenie księgowości, doradztwo w sprawach podatkowych oraz dostęp do internetowego, wygodnego i szybkiego programu do fakturowania. Ponadto, co najistotniejsze, dzięki naszemu standardowi pracy wszelkie rozliczenia są nadzorowane lub bezpośrednio prowadzone przez Doradcę Podatkowego – każdy z klientów House of Tax traktowany jest w sposób indywidualny i elastyczny, dlatego nasza obsługa jest zawsze szyta na miarę potrzeb klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze usługi Księgowa Wrocław:

Biuro rachunkowe Wrocław

Prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów oraz ewidencji uproszczonych

IP Box

Biuro rachunkowe Wrocław

Obliczanie podatków

Biuro rachunkowe Wrocław

Kadry i płace

Biuro rachunkowe Wrocław - Doradztwo Podatkowe

Doradztwo Podatkowe

Biuro rachunkowe Wrocław

Wsparcie w czasie kontroli

Biuro rachunkowe Wrocław

Optymalizacje

Nasza usługa księgowa to:

Przede wszystkim szczególna dbałość o klientów. Każda z oferowanych usług rachunkowych jest pieczołowicie przygotowywana, aby spełnić wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych klientów. W ofercie biura rachunkowego proponujemy usługi księgowej w ramach co miesięcznego abonamentu. W zakres miesięcznego abonamentu  wchodzą:

Usługi księgowe:

Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów
Prowadzenie Ewidencji Ryczałtowych
Nadzorowanie ewidencji środków trwałych
Sporządzanie ewidencji wartości niematerialnych i prawnych
Nadzorowanie ewidencji wyposażenia
Prowadzenie ewidencji do celów rozliczeń podatku VAT
Sporządzanie oraz składanie deklaracji VAT, PIT, CIT
Sporządzanie oraz składanie JPK

Program księgowy

W ramach abonamentu usług księgowych każdy klient otrzymuje dostęp do mobilnej platformy księgowej mb24.pl, w której może m.in. wystawić fakturę, sprawdzić rachunek zysków i strat w czasie rzeczywistym lub wysłać zapytanie do naszego biura rachunkowego. Dostęp do platformy jest możliwy z każdego urządzenia co umożliwia wystawianie faktury w każdej chwili, nawet z telefonu komórkowego. Program, który udostępnia biuro rachunkowe House of Tax, jest przede wszystkim bezpieczne i działa zawsze w oparciu o aktualne przepisy, a wszelkie dane osobowe są przechowywane zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami RODO.

Bieżące wsparcie księgowe

Klienci biura rachunkowego House of Tax są objęci bieżącym wsparciem księgowym. W ramach abonamentu każdy klient ma zapewniony stały kontakt z księgową i Doradcą Podatkowym. W ramach współpracy klient posiada stały kontakt telefoniczny, mailowy oraz za pośrednictwem platformy mb24.pl z dedykowaną księgową i doradcą podatkowym.

Aktualna informacja księgowa

Biuro księgowe House of Tax stale i na bieżąco monitoruje wszelkie zmiany w przepisach podatkowych. Klienci biura rachunkowego House of Tax są stale i na bieżąco informowani o zmianach podatkowych mających wpływ na ich rozliczenia. Każdy z klientów biura rachunkowego House of Tax zawsze otrzymuje informacje o zmianach mogących mieć wpływ na jego działalność. Otrzymywane alerty podatkowe zawierają krótki szczegółowy opis zmiany oraz propozycję rozwiązania danej zmiany. 

Nasze Doradztwo Podatkowe to :

Przede wszystkim przeprowadzanie analiz umów, tworzenie wniosków o wydanie indywidualnej interpretacji podatkowej, bieżąca ochrona Twoich finansów. Koszt usług doradztwa podatkowego jest ustalany na podstawie liczby godzin przepracowanych przez Doradcę Podatkowego. W naszym biurze przed przyjęciem zlecenia informujemy o szacowanym koszcie usługi. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że każda usługa naszego Doradcy Podatkowego jest poprzedzona szczegółową konsultacją oraz analizą danego zagadnienia. Biuro rachunkowe House of Tax usługi doradztwa podatkowego realizuje z najwyższą starannością uwzględniając wszelkie możliwe rozwiązania.